Bahar Dayı-NLP Trainer Eğitimi, Ocak 2016

Adiniz: Bahar

Bu geri bildirimi sitemizde kullanabilir miyiz?  EVET

Adinizi sitemizde kullanabilir miyiz?  EVET

Bu egitim neden ilginizi cekti ve beklentiniz neydi?

NLP Master eğitiminde Filizin stilinden etkilenmiştim ve Sue’yu Türkiye’ye çağırma hayalini paylaşıp bunu benimle yapmak istediğini söylediğinde çok gururlandım. O hayalle beraber Sue hakkında araştırma yaptıkça, birçok insanın hayatına dokunan ve gittiği yerde bu kadar iz bırakan birini tanıma fırsatı ve onu modelleyebilme imkanı beni oldukça heyecanlandırmıstı.

 

Bu programi nasil degerlendirirsin?

Her dakikası büyülü ve mükemmeldi. Kendin ve başkaları hakkında birçok şey öğrenebileceğin insanların arasında olmak, ve geri bildirimin önemi anlamak… Zaman zaman karamsar ve çaresiz hissedebileceğimiz bir dünyada yaşıyoruz fakat eğitim sırasında küçükde olsa daha iyisi için birşeyler yapabileceğimize dair umudumu arttıran zaman zaman oldukça duygusallaşıp tüylerimin diken diken olduğu anlar yaşadım… bu iyilik sadece kişisel alamda değil içinde yaşadığımız dünyaya da ait ve farklı kültürlerden aynı hisleri paylaşan insanları tanımak “daha iyi bir dünya mümkün” fikrine inancımı daha da güçlendirdi.

Sue'nun stili hakkinda ne dusunuyorsun?

İNANILMAZ! Sue’nun bilgisi, deneyimleri doğal ve eğlenceli stiliylede birleşince farkı ortaya çıkıyor. Anlattığı şeylerin yanısıra konuşması, mimikleri, sesi, kısa sürede yeni şeyleri modellemesi bile birçok şeyi farketmenizi sağlıyor. İmkanım olsa Sue ile özel hayatında da daha çok vakit geçirmek isterim bu büyü daha çok hissedip bunu başkalarına da yansıtmak için.

Destekleyici grup (Filiz, Bahar, Lindsey, Zumrut) icin ne dusunuyorsun?

Filiz; kelimelere bile gerek kalmadan aynı dili konuşabildiğim biri.. NLPye bakışını ve Türkiye’de bunu nasıl değiştirip olması gerektiği şekilde yapabilirim isteğini takdir ediyorum ve olması için tüm kalbimle destekliyorum. Hayaline sağlık ki böylesine güzel bir organizasyonu yapabildik J

Lindsey; açık sözlülüğü, yardımseverliği, canlılığı gerçekten harika. Kelimelere gerek duymadan mimikleriyle anlaşabilmesi modellemeyi istediğim birşey. Eğitim sırasında Sue’ya verdiği destek, geribildirimleri alışı, onlara verdiği tepki ve kendi gelişimiyle ilgili yaptığı itiraflarıyla eğitime ciddi katkısı olduğunu düşünüyorum.

Yosara; eğitim boyunca yaptığımız çalışmalarda bize olan desteğiyle kendinden çok şey öğrendim ve katılımından çok mutlu oldum.

Zumrut; gerçekten iyi bir tercüman ama bundan da öte bizimle beraber konunun içindeydi ve bazı çalışmalarda katılımcı gibi çalışmanın bir parçası oldu. NLP bilgisi ve bunu kullanabilme kabiliyeti gerçekten etkileyiciydi.

Herhangi bir onerin var mi? Daha fazlasını istiyorum J

Organizasyon ve mekan hakkinda ne dusunuyorsun? Bahçe olmasa bile iş toplantıları nedeniyle şu ana kadar gittiğim otellerin içinde açık ara farkla ilk sırada yer alıyor Gezi Hotel Bospohorus J

Çalışanların, katılımcıların istek ve ihtiyaçlarına olan duyarlılığı ve bunları zamanında yerine getirmesi, yemekleri ve güleryüzleri tek kelimeyle mükemmeldi.

Istanbul'da yada baska bir yerde baska bir egitime katilmak ister misin?

Evet Haziran ve Temmuz gelsin diye iple çekiyorum ve dahası…

Faydali olacagini dusundugun, eklemek istedigin baska birsey var mi?

Bu kadar iyi bir model olduğun için, bana vermiş geribildirimlerle içimdeki mükemmele ulaşmama yardımcı olduğun ve bana açmıl olduğun olasılıklar için Sue ve Filiz’e teşekkür ederim. Sizleri tanımaktan ve hayatımın parçası olmanızdan gurur ve mutluluk duyuyorum. Biliyorum ki bu sadece bir başlangıç ve bu uzun yolculuk her seferinde daha da heyecan vererek devam edecek.

 


Detaylı Bilgi için Bizi Arayın
0537 304 39 09
Dilerseniz Biz Sizi Arayalım
Sizi arayabilmemiz için buraya tıklayın.