Dilek Özen-NLP Practitioner Eğitimi, Ekim 2014

“NLP nedir?” merakıyla katıldığım Filiz Hocanın bir eğitiminden sonra, hayatımda ilk defa, daha bir kez gördüğüm ve bu kadar yakın hissedip, güvendiğim bir kişinin(Filiz Hocanın)peşine takılıp, ne yaşayacağımı, ne öğreneceğimi, ne göreceğimi bilmeden, kendimi Derin Dokunuşta Datça da buldum.

Üstelik gideceğim yer dahil, birlikte olacağım hatta birlikte aynı odayı paylaşacağım kişiyi dahi araştırmadan bu gruba dahil oldum.
Alanına girdiğiniz zaman pozitif enerjisiyle,inancıyla, ruhuyla, zihniyle, bedeniyle sizi öyle sarıp sarmalıyor ki ayrılasınız gelmiyor.
Yazabileceğim şeylerin yanında ifadede zorlanacağım çok şey de var.

Kısaca ne yaşadım ne öğrendim derseniz; gerçek mucizenin ben olduğumu, ben değiştiğimde her şeyin çorap söküğü gibi değiştiğini, ne kadar değerli olduğumu, hayatımda kızdığım birçok şeyi kabul edip barıştığımda daha huzurlu olduğumu, yani Filiz Hocamın sürekli hatırlattığı sözle ”sevilmeyi bekleyen ve sevmediğim yanlarımı sevmedikçe bütünleşemeyeceğimi” yaşadığım ve yaşayacağım hayata kuşbakışı bakmayı ve bütünü görmeyi, hayatımızda hiçbir şeyin tesadüf olmadığını.

BEN KENDİMİ ÖĞRENDİM…

Dokunuşuna, emeğine, yüreğine sağlık Filiz Hocam, iyi ki varsın ve hayatımdasın.
Tüm ruhumla, zihnimle ve bedenimle seni çoook seviyorumJ


Detaylı Bilgi için Bizi Arayın
0537 304 39 09
Dilerseniz Biz Sizi Arayalım
Sizi arayabilmemiz için buraya tıklayın.