A.A-Derin Dokunuş Atölye Çalışma Programı,Eylül 2014

Herkese birşey ifade etmiştir mutlaka.Herşeyi ve herşeyimi bildiğimi sanan ben bu programda ,bütün bu bildiklerimi bir odalı küçük bir kulübe gibi bir yerde yaşadığımı ve ordan bakarak hayatı yorumladığımı öğrendim.Siz elinizde bir balyozla gelip kulübemin önünde dikildiniz.Korktum ama belli etmedim,duvarlarıma güveniyordum.Fakat anahtarim sizdeydi,vermiştim.Girdiniz içeri ve elinizdeki fenerle odayı aydınlattınız.İçerde küçük bir kız,bir eş,bir kadın,bir anne...kalabalık olduğumu gördüm.Bir kez daha korktumve siz benim için bu karanlığı tam aydınlığa çevirme garantisini verdiniz.İnanmayı seçtim ve duvarları yıkmanıza izin verdim.siz vurdukça canım çok acıdı çünkü o duvarlar o kadar benden bir parçaydı ki...İçerdeki herkesin rahatı bozuldu,ağlıyorduk çok çok üzgündük.

İşi hızlandırmak için yardıma başladık.Böylece vadedilen aydınlığa kavuşacaktık.O kadar çok gürültü ve tozduman vardı ki çok rahatsız ediciydi.Artık istiyordum;bu darlıktan bolluğa,açlıktan tokluğa,acıdan mutluluğa,karanlıktan aydınlığa yol almayı.Duvarlar kırıldı.Herkes kendi yoluna gidecekti,artık özgürlüğü iliklerime kadar hissediyordum.Özgür olduğumu sandığım esaretten esir olacağımı zannettiğim bir dünyaya açıldım.Ne yapacağımı bilmemekle beraber,``evren hareketi alkışlar``sözü bana yürü dedi.Adım attım attım attım. . .

Bugün yürümeyi biliyorum,koşabiliyorum.Rahmeti(yağmuru)hissediyorum,güneşi görüyorum,devamını bilmek mi,deneyimlemek mi istersiniz?Ben bekliyorum.


Detaylı Bilgi için Bizi Arayın
0537 304 39 09
Dilerseniz Biz Sizi Arayalım
Sizi arayabilmemiz için buraya tıklayın.