Mediha Tabak-Derin Dokunuş Atölye Çalışma Programı,Haziran 2013

Merhabalar;

2013 yılının Haziran ayında Derin Performans Derin Dokunuş Atölye çalışmasına katılarak hayatımda sorun olan her şeyi öğrenmek ve farkındalığımı geliştirmek içinDatça’ya yola çıktım. İlk etapta içimde biraz korku ve çok fazla merak vardı. Çalışmaya yapılacak olan yere vardık. Benimle birlikte olan katılımcıların bazılarını tanıyordum ancak diğer arkadaşlarla orada tanıştım. İlk karşılamamız çok sıcak ve rahatlatıcıydı. Filiz Görürtekin ve Funda Törüsel bizi candan karşıladı ve güzel bir kahvaltı yaptı sonra odalarımıza yerleştik.Çalışmanın yapılacağı alan huzur verici ,yeşillikler içinde vehava tertemizdi. 

Zaten böyle bir ortamda olunca içindeki korku yerine huzura bırakıyor. Grup halinde ve bireysel çalışmalar yapılmaya başlandı her çalışmada gayet profesyonel geri bildirimlerve kendinle ilgili merak ettiğin soruların cevaplarını aldıkça diğer çalışmalar için sabırsızlıkla bekliyor oluyorsunuz. 

Daha yeni tanışmış olduğun arkadaşların seni tanımamasına rağmen sana şifalanmamda yardımcı olmaları aynı şekilde senin de yardımcı olman insana ayrı bir zevk veriyor. Her gün ayrı ayrı çalışmalar yapıldı ve hepsi nde hiç sıkılmadan katılacağın ve çok yararlı uygulamalar oldu. Aile dizimi çalışmaları ayrı bir keyif ve hayret vericiydi aslında kendimle ilgili bilmediğim ne kadar çok şey varmış ve bunları öğrenme şansım olduğu için çok mutluyum. Bu çalışmaların sonunda benim aslında ne kadar farklı bir insan olduğumu gördüm.

Beni bu çalışmaya ikna eden Filiz Görürtekin ve Funda Törüsel hayatımda çok farklı bir kapı açmama sebep oldular her şeyden önemlisi böyle değerli insanlarla tanıştığım için çok mutluyum ve tabii ki şanslıyım .Hem bu kadar profesyonel hem de bu kadar iyi arkadaş oldukları için çok teşekkür ediyorum. Herkesin mutlaka böyle bir çalışmaya katılıp deneyimlemesi gerekiyor. Hayat yolumda bana rehberlik yaptıkları ve şifalanmama sebep oldukları için çok teşekkür ediyorum. Sevgimi veriyorum . 

Yolunuz her zaman açık olsun.

Sevgiler.

Mediha Tabak


Detaylı Bilgi için Bizi Arayın
0537 304 39 09
Dilerseniz Biz Sizi Arayalım
Sizi arayabilmemiz için buraya tıklayın.