Seda Kara

1981 İstanbul doğumluyum. Marmara Üniversitesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Hazır Giyim bölümünden mezun olduktan sonra 11 yıl boyunca iki ayrı kurumsal Tekstil firmasında uzman olarak çalıştım. Bu süre zarfında İletişim, Ekip Oluşturma (Baltaş) , Zaman Yönetimi gibi birçok bireysel ve kurumsal eğitimlere katıldım.

Hayata dair keşif yolculuğumda, insanoğlu için asıl olanın herşeyden önce kendini tanımak ve keşfetmek olduğunu farkettim. Bu öyle mükemmel bir yolculuk ki, her defasında kendiniz ile ilgili yeni bir farkındalık yaşamanızı ve bu farkındalıklarla hayata bambaşka yönleriyle bakmanızı sağlıyor.

İşte tam da bu noktada benim gibi hayatını keşfetmek isteyen, varolan potansiyellerine ulaşmaya çalışan, sorunlarına çözüm arayan, hedeflerine doğru yürürken destek isteyen herkesin “kendini keşif yolculuğunda” onlara eşlik etmeye karar verdim.

Akabinde aldığım eğitimlerle şimdi NLP Danışmanlığı ve Yaşam Koçluğu yapıyorum.

 

HAYAT tekrarı olmayan sadece bize ait mükemmel bir yolculuk… Ve bu mükemmel yolculuğu hakkı ile yaşamak için kendimizi tanımaya ihtiyacımız var.

Büyük üstadın da aşağıdaki dizede anlattığı gibi;

“Hayatı müsvedde yaşamayın, zira temize çekmeye vaktiniz olmayabilir.”

Necip Fazıl Kısakürek

EĞİTİMLER

  • Yaşam Koçluğu (Adler – Modül 1)
  • NLP Practitioner & Yaşam Koçluğu (Derin Performans)
  • NLP Master Practitioner (Derin Performans)
  • Beden Dili (Derin Performans)
  • Aile Eğitimi Kurs Programı 12-18 Yaş (MEB)

Seda KARA

NLP Danışmanı & Yaşam Koçu

 

 


Detaylı Bilgi için Bizi Arayın
0537 304 39 09
Dilerseniz Biz Sizi Arayalım
Sizi arayabilmemiz için buraya tıklayın.