Derin Performans Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2005 yılından beri faaliyette olan kurumumuz,  insan hayatına dokunmanın büyük bir hassasiyet ve özen gerektirdiği prensibiyle konusunda uzman, tecrübeli terapist, eğitmen ve danışmanları eşliğinde;

Zorlu yaşam koşturmasının içerisinde iş dünyasında, aile hayatında, sosyal alanda; gelişmiş, güçlenmiş, aydınlanmış, amaç ve anlam kazanmış yaşamlara, en kısa yoldan ulaşan köprüler kurmaktadır.

Bireylerin zihnen, bedenen, ruhen denge ve uyum halinde olma durumları; sahip oldukları kaynaklarla, değerlerle, inançlarla kendi hayatlarına tanıklık etmeleri; benzersiz varlıklarını ve sahip oldukları potansiyeli fark etmeleri; potansiyellerini performanslarına yansıtmaları konusunda keşif yolculuklarında onlara destek olmaktadır.

Kişisel gelişimde ortaya çıkan hızlı gelişimlere paralel olarak, gelişimi benimsemiş kişi ve kurumları hedeflerine ulaştıracak çözümleri üretmekte ve sunmaktadır.

İlerlemek istediğiniz alanda, güvenli, başarılı ve hızlı bir şekilde hareket edebilmeniz için yol arkadaşlığı yapmaktadır.

Uluslararası ve Dünya kapsamında geçerliliğe sahip akrediteli birçok eğitimin ve projenin altına gururla ve keyifle imzalar atmaktadır.

İç ve dış iletişiminizde, hedeflerinizde, seçimlerinizde ve kariyerinizde sizin başarı anahtarınız olacak eğitimler, seminerler düzenlemekte ve bireysel & kurumsal danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Filiz Görürtekin

Kurucu

Sistem Dizimleri Uzman Uygulayıcı & NLP Trainer